Cześć!
Mam na imię Ewa
i zawodowo
czytam książki.

Profesjonalnie zajmę się Twoim tekstem
albo nauczę Cię zawodu korektora. Poznajmy się lepiej!

napisz, czego potrzebujesz!

Dyscyplina

Test talentów Gallupa wykazał, że moją najmocniejszą stroną jest dyscyplina. W wynikach wszystkich osób, które wzięły udział w tym badaniu w Polsce, dyscyplina pojawiała się średnio na miejscu 31 z 35. Jakie jest więc prawdopodobieństwo, że znajdziesz bardziej zdyscyplinowanego korektora niż ja? Nikłe.

Bliskość

To moja druga dominująca cecha, więc możesz mieć pewność, że jeśli podejmiemy współpracę, zadbam o Twój tekst jak o swój własny. A jeśli będziemy się wspólnie uczyć, zrobię, co w mojej mocy, żeby ułatwić Ci ten proces. Możesz do mnie napisać z każdym pytaniem – odpowiem z przyjemnością.

Osiąganie

Nie boję się ciężkiej pracy. ZUS mnie uwielbia, bo w całej zawodowej karierze nigdy nie byłam na L4. Praca redaktora i pokazywanie innym, jak zostać korektorem, to od kilkunastu lat nieodłączna część mojego życia. Chętnie pomogę Ci w osiągnięciu Twoich celów – gdy zaczniemy wspólny projekt.

Wizjoner

Samodzielność, praca z tekstem, uczenie innych – tę wizję miałam zawsze przed oczami. Nawet w szkole, kiedy przygotowując się do matury z matematyki (byłam na mat-fizie), równocześnie… prowadziłam gazetkę i w proces jej tworzenia zaangażowałam całą klasę. Albo po studiach, gdy założyłam rodzinę i połączyłam to z rozwojem zawodowym dzięki pracy online. Masz podobną wizję swojego życia? Napisz do mnie – powiem Ci, jak to osiągnąć.

Analityk

Nie zdziw się, jeśli odpiszę na Twoją wiadomość w punktach. Rozkładanie projektów na czynniki pierwsze to moja codzienność. Możesz dać się porwać autorskiej wenie – ja zajmę się resztą. A jeśli chcesz poznać zawód korektora od podszewki, ale przeraża Cię ogrom materiału – jesteś w odpowiednim miejscu. Wprowadzę Cię do tego świata krok po kroku, a na koniec wspólnie wypijemy kawę i zjemy po kawałku ciasta (nie chwaląc się – robię genialne drożdżowe!).